İzmir, Mavişehir, Bostanlı, Sasallı, Karşıyaka, Bornova, Foça, Urla, Çeşme, Alsancak bölgelerinde satılık konut, kiralık konut, yazlık, satılık arsa, arazi, işyeri ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Evin kira bedeli nasıl belirlenir?

Evin kira bedeli, emlak sahibi tarafından belirlenir. Sitemizdeki ilanlarda kira bedeli açıkça belirtilir. Farklı evler farklı fiyatlarla kiralanabilir.

Kira depozitosu ne kadar?

Kira depozitosu, emlak sahibi tarafından belirlenir ve genellikle bir veya iki aylık kira bedeli kadardır.  

Evde evcil hayvan beslemek mümkün mü?

Evcil hayvanların kabul edilip edilmediği ev sahibinin tercihine bağlıdır. Bazı ev sahipleri evcil hayvanları kabul ederken, diğerleri kabul etmeyebilir. Çevreye rahatsızlık vermediği ve kiralık evlerde hasar yaratma ihtimali olmadığı sürece evcil hayvanlar genel olarak kabul edilir.

Kira sözleşmesi süresi nedir?

Kira sözleşmesi süresi ev sahibi ve kiracı arasında kararlaştırılır. Genellikle 1 yıl süreyle yapılan kira sözleşmeleri yaygındır, ancak daha uzun veya daha kısa süreli sözleşmeler de mümkündür.

Emlak komisyonu ücreti nedir?

Emlak komisyonu ücreti, sitemiz aracılığıyla kiralama işlemi gerçekleştiren kiracı  tarafından ödenir. Komisyon ücreti, genellikle 1 kira bedelidir. Satış işlemlerindeki Komisyon duruma göre emlak sahibi ile değerlendirilir.

Evin bakım ve onarımı kimin sorumluluğunda?

Bakım ve onarım sorumluluğu genellikle ev sahibiye aittir. Ancak, kira sözleşmesinde belirtilen özel düzenlemelere dikkat etmek önemlidir.

Emlak sitenizde nasıl ilan veririm?

Gayrimenkulünüzü sitemizde yayınlamak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Sizin için tüm formaliteleri üstlenir, gerekli görse ve bilgileri edindikten sonra sizin de yazılı izniniz ile sitemizde yayınlarız.